profesjonalne usługi baristyczne

Barista na targi, konferencje, imprezy firmowe

Profesjonalny barista na targi, który z każdą kolejną filiżanką serwowanej kawy da pokaz swoich umiejętności, stanie się atrakcją stoiska, oczarowując Państwa gości zapachem, smakiem oraz wyglądem doskonałego espresso, cappuccino czy latte macchiato.
Kawa, taka jak w najlepszej kawiarni, drinki, jak w ekskluzywnym cocktail-barze, to skuteczny sposób na przyciągnięcie prawdziwego tłumu do stoiska firmowego podczas targów, konferencji lub akcji promocyjnych.

Barista na targi – to kompletna usługa zawierająca:

  • wykwalifikowany personel
  • wynajem, transport i montaż profesjonalnego sprzętu gastronomicznego
  • kawy ziarniste z segmentu Specialty Coffee oraz wysokogatunkowe dodatki
  • kubki jednorazowe lub porcelanę i szkło

Dla Państwa gości serwować możemy:

Kawy – menu klasyczne
espresso, espresso doppio, espresso macchiato, caffe americano, cappuccino, caffe mocha, caffe latte

Kawy parzone matodami alternatywnymi
drip, chemex, syphon, aeropress

Herbaty organiczne, matcha, cascara

Smoothie ze świeżymi owocami i warzywami, lemoniady

Koktajle alkoholowe, prosecco

Nitro cold brew coffee, kawy mrożone

kawa

smoothie

drinki

Personalizacja

Świadomi tego, że wynajęcie baristy na targi jest częścią planu marketingowego, który ma zwrócić uwagę na Państwa markę, proponujemy produkcję spersonalizowanych artykułów sprawiających, że nasza usługa będzie utożsamiana z Państwa Firmą.

Kubki z logo. Jeżeli warunki targowe nie pozwalają na użycie zastawy porcelanowej, proponujemy Państwu papierowe kubki z indywidualnym nadrukiem. Nadruk może pokrywać niemal całą powierzchnię boczną kubka, a zastosowanie podwójnej ścianki z poduszką powietrzną zapewnia izolację termiczną. Rekomendujemy kubki o pojemności 8oz, które naszym zdaniem są najbardziej odpowiednie do serwowanych kaw.

Fartuch z logo. Barista ubrany w fartuch z logo wystawcy targowego, dostosowuje się do stylistyki stoiska.

Szablon do dekorowania kaw mlecznych. Firmowe logo na powierzchni cappuccino nie jest niczym nowym, ale wciąż wywołuje uśmiech i skłania do sfotografowania kawy przed konsumpcją. Ciekawe zdjęcia idą w świat.

Obrandowana lada pod ekspres. Własną ladę proponujemy tam, gdzie nie wykorzystujecie Państwo zabudowy targowej.

Kawa ziarnista

Bez względu na rodzaj obsługiwanego wydarzenia, jakość przyrządzanych napojów jest dla nas najważniejsza.

Pracujemy z ziarnem określanym terminem Specialty Coffee, czyli spełniającym bardzo wysokie wymagania gatunkowe. Kawy ziarniste zamawiamy w rzemieślniczej palarni w takim terminie, żeby podczas zużycia na evencie osiągały maksymalne właściwości aromatyczne.

W stałej ofercie mamy dla Państwa mieszankę arabik z ameryki południowo-środkowej, której profil smakowy daje bardzo satysfakcjonujące rezultaty w postaci czystego espresso, jak i bazy do kaw mlecznych.
Sezonowo, w celu zaznajomienia naszych Klientów z bogactwem świata kaw, proponujemy importowane w niewielkich partiach single, czyli kawy pochodzące z jednej plantacji, najczęściej afrykańskiej lub południowoamerykańskiej.

Niejednokrotnie, po zakończonych evetach, zamawiacie Państwo nasze kawy do użytku domowego oraz biur. To niezaprzeczalny dowód, że barista na targi zaopatrzony jest w ziarna o wiele lepsze niż te, które w swojej ofercie mają nawet najbardziej znane koncerny.

Czekamy na kontakt

+48 534 600 003   info@procafe.pl