profesjonalne usługi baristyczne

Mobilny bar kawowy

Zdjęcia z wybranych realizacji pokazują, w jaki sposób mobilny bar kawowy może być wykorzystany na stoiskach targowych, konferencjach, akcjach promocyjnych, bankietach. Poniżej znajdziecie Państwo informacje techniczne oraz wskazówki dotyczące naszej usługi.

Na stoiskach targowych i konferencyjnych, jeżeli istnieje taka możliwość, najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie lady pod ekspres przez firmy wykonujące zabudowy targowe. Całe stoisko jest wtedy spójne pod względem wizualnym, a uwzględniając nasze sugestie dotyczące konstrukcji, powstanie bar zapewniający komfort bariście oraz obsługiwanym gościom.

Na akcje promocyjne, bankiety oraz inne uroczystości, gdzie nie przewiduje się specjalnej zabudowy, możemy zaproponować Państwu własny mobilny bar kawowy z opcją obrandowania frontu lub wszystkich ścianek.
Nasza lada, w najmniejszej wersji ma wymiary podstawy 140×70 cm, istnieje możliwość wydłużenia do wymiarów 200×70 cm.
Ekspresy nie wymagają stałego podłączenia do wody i odpływu. Do uruchomienia sprzętu potrzebny jest jedynie prąd, w zależności od konfiguracji, pobór mocy od 3,5kW do 5,5kW, 230V.
W większości przypadków nie wymagamy zaplecza, zbiorniki z wodą jak i zapas produktów spożywczych udaje się zmieścić pod blatem lady.
Mobilny bar kawowy wykorzystywany podczas eventów plenerowych musi mieć zapewnione zadaszenie oraz równe, utwardzone podłoże.

Jeżeli jest to możliwe, sprzęt na stoiskach targowych i konferencyjnych montujemy wieczorem, w dniu poprzedzającym rozpoczęcie eventu.

Wydajność baru ograniczona jest możliwościami obsługującej go osoby. Doświadczony barista, który szybko, w skoordynowany sposób wykonuje wszystkie czynności, jest w stanie przygotować w ciągu jednej godziny około 80 porcji kaw z menu klasycznego. Użycie wielogrupowego ekspresu nie zwiększy wydajności, jeżeli nie powiąże się tego z powiększeniem zespołu baristów.

Czekamy na kontakt

+48 534 600 003   info@procafe.pl